B-tým

Béčko podlehlo v Tasovicích

neděle 8.5.2022 | Martin Lísal

logo T a s o v i c e - Rezerva Zbrojovky se v neděli vydala k dalšímu utkání do Tasovic. Na hřišti soupeře tentokrát nedokázala vstřelit branku, naopak jednou inkasovala a podruhé na jaře tak prohrála.

Béčko porazilo Start Brno 2:0

neděle 1.5.2022 | Martin Lísal, Daniel Kinc

logo B r n o - Brněnský B tým hostil v dalším utkání v Bystrci Start Brno. Vyrovnané brněnské derby rozhodli mladí Zbrojováci ve druhé půli brankami Macha a Kohoutka.

Béčko prohrálo v Hodoníně

sobota 23.4.2022 | Martin Lísal

logo Š a r d i c e - Fotbalisté B týmu cestovali v sobotu dopoledne ke klíčovému utkání na hřiště Hodonína. Bitvu nakonec zvládl lépe lídr tabulky, který se prosadil v obou poločasech a zvítězil 2:0.

Béčko porazilo Bystřici 2:0, dvakrát se trefil Matula

neděle 17.4.2022 | Kryštof Severa

logo B R N O - Nedělní čas 10:15 je tradičně ve znamení fotbalu. Divizní duel mezi Zbrojovkou a Bystřicí nad Pernštejnem ovládli domácí fotbalisté, kteří už v první půli dosáhli na dvoubrankový náskok a ten po zbytek zápasu udrželi. Obě branky vstřelil Fabián Matula.

Béčko remizovalo v Polné

neděle 10.4.2022 | Martin Lísal

logo P o l n á - Náš "B" tým i ve druhém jarním venkovním utkání remizoval, na hřišti v Polné nedokázal prolomit obranu soupeře a po výsledku 0:0 tak opět ztratil dva body. Vedoucí Hodonín má v tuto chvíli šestibodový náskok.

Béčko porazilo Velkou Bíteš, rozhodl Purrini

neděle 3.4.2022 | Martin Lísal

logo B r n o - Brněnské "béčko" má za sebou první jarní domácí zápas. Na umělce v Brněnských Ivanovicích dokázali Zbrojováci přetlačit Velkou Bíteš, jediný gól vstřelil ve druhé půli Purrini.