B-tým


Béčko veze výhru z Tasovic

neděle 11.10.2020 | Martin Lísal

logo T a s o v i c e - Fotbalisté brněnského béčka si před přerušením soutěže připsali třetí venkovní výhru v řadě. Na hřišti Tasovic zvítězili 2:1, když se dvakrát trefil Šimon Šumbera.


 
 

Béčko zvítězilo v Polné, tři body trefil hattrickem Mach

neděle 27.9.2020 | Martin Lísal. FOTO: Jan Svoboda

logo P o l n á - Rezerva Zbrojovky se podruhé za sebou představila venku - a podruhé byla úspěšná. Na hřišti Polné odpověděl na vedoucí gól domácích čistým hattrickem Mach, soupeř už stihl jen snížit.


 
 

Béčko veze cennou výhru z Hodonína

sobota 19.9.2020 | Martin Lísal

logo H o d o n í n - Brněnský B tým se v sobotu vydal k důležitému utkání na hřiště vedoucího týmu tabulky - Hodonína. Zbrojováci nakonec uštědřili svému soupeři první letošní prohru a brankami Matuly, Lhoteckého a Macha zvítězili 3:1.


 
 

Lhoteckého góly na výhru nestačily, béčko remizovalo se Žďárem

neděle 13.9.2020 | Daniel Kinc

logo B r n o - Rezerva Zbrojovky toužila přidat v domácím prostředí třetí výhru v řadě, proti Žďáru k tomu nebyla daleko. Dva góly Lhoteckého ale nakonec stačily jen na remízu 2:2.


 
 

Béčko porazili Starou Říši 4:1

neděle 6.9.2020 | Martin Lísal

logo B r n o - Brněnská rezerva navázala na výhru s Bystřicí i v utkání proti Staré Říši. Už v první půli se dvakrát prosadil Šumbera, další zásahy přidali Mach s Matulou a Brňané tak zvítězili 4:1.


 
 

Znovu doma. Béčko Zbrojovky hostí Starou Říši

sobota 5.9.2020 | Martin Lísal

logo B r n o - Brněnskou rezervu čeká v neděli druhý ze tří domácích zápasů v řadě. Po výhře s Bystřicí hostí Brňané na hřišti v Bystrci Starou Říši, hraje se tradičně v 10:15.


 
 
Další stránky
123456>>