B-tým

Béčko remizovalo v Rosicích

sobota 24.7.2021 | Martin Lísal

logo R o s i c e - Brněnské "béčko" remizovalo v předposledním přípravném utkání na hřišti třetiligových Rosic 1:1. Domácí poslal do vedení Koláčný, sedm minut před koncem ale srovnal střídající Marián Banda.

Béčko zvítězilo ve Znojmě

středa 21.7.2021 | Martin Lísal

logo Z n o j m o - Brněnský B tým zvítězil ve třetím přípravném utkání na hřišti třetiligového Znojma 3:1. V první půli se dvakrát trefil Zikl, po změně stran výhru pojistil Lacík.

B tým porazil rezervu Zlína

sobota 17.7.2021 | Martin Lísal

logo B r n o - Fotbalisté brněnského "béčka" porazili v přípravě třetiligovou rezervu Zlína 4:1. Dvakrát se trefil Martin Zikl, jednou David Moučka a Marián Banda.

Béčko remizovalo s rezervou Sigmy

sobota 10.7.2021 | Martin Lísal

logo O l o m o u c - Brněnský "B" tým vstoupil do přípravy remízou na hřišti olomoucké rezervy. Po prohrané první půli srovnal na konečných 1:1 Australan Yosi.

Také "béčko" zahájilo přípravu

středa 7.7.2021 | Martin Lísal

logo B r n o - Brněnský B tým zahájil po krátké pauze přípravu na novou sezónu. Zbrojováci se budou chystat v domácích podmínkách, v sobotu je čeká první přípravný duel s rezervou Olomouce.

Béčko sehraje v červnu dva přípravné zápasy

středa 9.6.2021 | Martin Lísal

logo B r n o - Fotbalisté brněnského B týmu sehrají před letní přestávkou ještě dva přípravné zápasy. V sobotu 12. června se od 10 hodin představí v Kuřimi, 17. června by pak měli hrát na Spartě Brno.