B-tým

Béčko na úvod přípravy porazilo rezervu Zlína

sobota 13.7.2024 | Martin Lísal

logo V r š a v a - Fotbalisté brněnského "béčka" vstoupili do letní přípravy vítězně. Na hřišti rezervy Zlína se prosadili v první půli Černý a dvakrát Večeřa, soupeř po pauze už jen z penalty snížil.

Také "béčko" zahájilo přípravu

pondělí 8.7.2024 | Martin Lísal

logo B r n o - Do přípravy vstoupil také brněnský "B" tým, který se chystá na návrat do MSFL po dvanácti letech. Mladí Brňané sehrají v rámci přípravy čtyři zápasy, soutěž jim startuje v srpnu.

Los už zná také "béčko"

pátek 21.6.2024 | Martin Lísal

logo B r n o - Také B tým už zná rozpis podzimní části MSFL. V prvním utkání se Brňané vydají první srpnový víkend do Uherského Brodu, doma je pak čeká Zlínsko.

Béčko na závěr sezóny bez bodů

pátek 14.6.2024 | Martin Lísal

logo H a v l í č k ů v B r o d - Béčko Zbrojovky dnes završilo úspěšnou sezónu na hřišti Havlíčkova Brodu. V omlazené sestavě nakonec podlehlo 0:2, když oba góly padly ve druhé půli.

Béčko zdolalo Polnou 4:3 a oslavilo postup do MSFL

neděle 9.6.2024 | Martin Lísal

logo B r n o - Fotbalisté B týmu porazili v předposledním utkání Polnou 4:3 a rozloučili se tak vítězně s domácím hřištěm v Bystrci. Zbrojováci zároveň obdrželi pohár pro vítěze divizní soutěže a oslavili tak postup do třetí ligy.

Béčko zvítězilo i v Pelhřimově

neděle 2.6.2024 | Martin Lísal

logo P e l h ř i m o v - Brněnský B tým nepolevuje ani s jistotou postupu, na hřišti Pelhřimova zvítězil 2:1. Šestá výhra v řadě se ovšem nerodila lehce, trefil ji jedenáct minut před koncem obránce Vit.