B-tým


Béčko podlehlo v přípravě rezervě Baníku

sobota 25.11.2023 | Martin Lísal

logo B r n o - Také brněnský B tým má na sklonku roku v plánu i dva přípravné zápasy. V tom prvním hostili Brňané rezervu Baníku. Po vyrovnané první půli nakonec podlehli přednímu týmu MSFL 1:2, jediný gól vstřelil Juritka.


 
 

Vítězné loučení béčka s podzimem

neděle 12.11.2023 | Martin Lísal

logo B r n o - Fotbalisté B týmu zakončili podzim úspěšně. Na domácím hřišti porazili navzdory půlhodinovému oslabení Havlíčkův Brod 2:0 a zajistili si tak před jarem pětibodový náskok.


 
 

Béčko zvítězilo v Polné a navýšilo náskok

neděle 5.11.2023 | Martin Lísal

logo P o l n á - Brněnský B tým zvítězil v předposledním podzimním utkání na hřišti Polné 4:1 a navýšil náskok před druhým Lanžhotem už na pět bodů. Dvakrát skóroval nejlepší střelec Peter Juritka, jednou pak Ota Kohoutek a Zdeněk Toman.


 
 

Béčko si doma poradilo s Pelhřimovem a dál vede tabulku

neděle 29.10.2023 | Daniel Kinc

logo B R N O - V předposledním domácím zápase podzimu v divizi D přivítalo B-tým brněnské Zbrojovky na svém hřišti Pelhřimov. Do vedení se domácí favorit dostal na konci první půle po výstavní ráně Petera Juritky, tříbodovou výhru poté pojistil v závěru střídající David Pavlík.


 
 

Béčko v Novém Městě poprvé podlehlo

sobota 21.10.2023 | Martin Lísal

logo N o v é M ě s t o n a M o r a v ě - Fotbalisté brněnského "B" týmu si připsali na hřišti Vrchoviny Nové Město na Moravě první letošní prohru. Na úvodní gól soupeře ještě odpověděl Juritka, druhý zásah už ale znamenal porážku.


 
 

Béčko zdolalo Humpolec 4:1

neděle 15.10.2023 | Martin Lísal

logo B r n o - Brněnský B tým pokračuje v úspěšné sérii. Na domácím hřišti v Bystrci porazil Humpolec 4:1 a upevnil si tak první příčku.


 
 
Další stránky
123456>>