B-tým

Béčko podlehlo Startu Brno 1:2

neděle 20.10.2024 | Martin Lísal

logo B r n o - Brněnský B tým přišel o sérii zápasů bez prohry, na domácím hřišti podlehl Startu Brno 1:2. Hosté položili základ k výhře dvěma góly v první půli, Štepanovský už po pauze dokázal jen snížit.

Obrat a výhra béčka v Rosicích!

sobota 12.10.2024 | Martin Lísal

logo R o s i c e - Béčko Zbrojovky se dnes vydalo do Rosic. Po první půli prohrávali mladí Brňané 0:1, obrat během dvou minut jim ale zajistil cenné tři body do tabulky. Brankově se o to postarali Peška a Pragr.

Béčko bere s Frýdkem-Místkem bod

neděle 6.10.2024 | Martin Lísal

logo B r n o - Brněnský B tým hostil po dvou venkovních zápasech na domácím hřišti Frýdek-Místek. Hosté šli v první půli do vedení, ale ještě před pauzou srovnal na konečných 1:1 svým premiérovým gólem Damián Strnad.

Béčko v derby rezerv remizovalo na Slovácku

neděle 29.9.2024 | Martin Lísal

logo K u n o v i c e - Fotbalisté brněnského B týmu dnes cestovali do Kunovic, kde je čekal zápas s rezervou Slovácka. Na gól soupeře odpověděli krásnými trefami Hübel a Štepanovský, soupeř ale v samém závěru srovnal na konečných 2:2.

Béčko prohrálo v Třinci, inkasovalo po 304 minutách

středa 25.9.2024 | Martin Lísal

logo T ř i n e c - Brněnský B tým sahal na hřišti třetího Třince po bodovém zisku, v samém závěru ale domácí Dedič utnul brněnskou sérii bez inkasované branky. Ta se zastavila na 304 minutách a mladí Zbrojováci se tak do Brna vraceli bez bodů.

Béčko poráží Hodonín 3:0!

neděle 22.9.2024 | Martin Lísal. FOTO: Petr Mikulák

logo B r n o - Béčko Zbrojovky navázalo na vítězství proti Blansku a na bystrckém stadionu porazilo Hodonín 3:0. Všechny branky padly v poslední půlhodině, kdy se dvakrát prosadil Večeřa a jednou Kučera.