B-tým

Béčko porazilo Starou Říši a stále kraluje divizi!

neděle 10.10.2021 | Kryštof Severa

logo B R N O - Zbrojovácké béčko hostilo v Bystrci v desátém utkání sezóny Starou Říši. Po opatrném úvodu udeřil dvakrát Fabián Matula, po snížení soupeře pak ve druhé půli pojistil výhru Martin Vyletel. Zbrojovka vyhrála i desátý zápas a stále zůstává bez jediné ztráty první.

Béčko otočilo duel v Lanžhotě a zvítězilo 2:1!

neděle 3.10.2021 | Martin Lísal

logo L a n ž h o t - Devátý zápas, devátá výhra! Béčko Zbrojovky zvládlo další těžký venkovní duel, tentokrát na hřišti v Lanžhotě. Domácí šli po hodině hry do vedení, ale stoprocentní bilanci Zbrojovce zachránili Lacík s Rogožanem.

Béčko navzdory oslabení zvítězilo v Humpolci

neděle 26.9.2021 | Martin Lísal

logo H u m p o l e c - Brněnský B tým zůstává i po osmi kolech bez bodové ztráty. Na hřišti Humpolce sice poprvé v sezóně prohrával a navíc hrál poločas v oslabení, přesto nakonec dokázal urvat tři body za výhru 3:2!

Béčko zvítězilo ve Velké Bíteši a zůstává stoprocentní

středa 15.9.2021 | Martin Lísal

logo V e l k á B í t e š - Šestý zápas, šestá výhra! Brněnská rezerva zvládla dohrávku na hřišti Velké Bíteše a s osmnácti body se osamostatnila na první příčce. O jediný gól se postaral střídající Australan Yosi.

Béčko zvítězilo na Startu a zůstává stoprocentní

sobota 11.9.2021 | Martin Lísal

logo B r n o - Brněnská rezerva pokračuje ve vítězné sérii, na hřišti Startu Brno vyhrála po hektickém závěru 2:1. Pátou výhru v řadě trefil Kamenský.

Béčko zvítězilo v Bystřici 8:0

sobota 28.8.2021 | Martin Lísal

logo B y s t ř i c e - Brněnský B tým zůstává i po třech duelech stoprocentní. Na hřišti v Bystřici si připsal doposud nejvyšší výhru v soutěži, když nastřílel osm branek a zvítězil tak 8:0.