B-tým


Béčko zvítězilo ve Slavičíně

sobota 7.3.2020 | Martin Lísal

logo S l a v i č í n - Brněnské béčko zajíždělo v dalším přípravném utkání do Slavičína. Po nerozhodné první půli se Brňané rosztříleli a zvítězili 5:3. Dvakrát skórovali Kroutil a produktivní Slunský, jednou Ševčík.


 
 

Béčko podlehlo třetiligovým Rosicím

sobota 29.2.2020 | Martin Lísal

logo B r n o - Béčko Zbrojovky se v přípravě utkalo s Rosicemi. Třetiligový soupeř s řadou bývalých Zbrojováků v sestavě nakonec zvítězil 2:1, jediný gól Brňanů vstřelil Slunský.


 
 

Béčko v přípravě remizovalo s rezervou Zlína

sobota 22.2.2020 | Martin Lísal

logo B r n o - Po prohře a dvou výhrách uhráli hráči brněnského béčka v přípravě také remízu. S rezervou Zlína dokázali dotáhnout dvoubrankové manko a remizovali 2:2, oba góly vstřelil Slunský.


 
 

Béčko nastřílelo Bystrci deset branek

čtvrtek 13.2.2020 | Martin Lísal

logo B r n o - Juniorka Zbrojovky porazila ve druhém zimním přípravném utkání tým Bystrce 10:0, přičemž hned čtyřikrát se trefil Miroslav Kroutil. V dalším utkání čeká na Brňany Kroměříž.


 
 

B TÝM: Rezerva v přestřelce podlehla třetiligovému Blansku

sobota 8.2.2020 | Martin Lísal

logo B l a n s k o - Béčko Zbrojovky odehrálo na hřišti Blanska první zimní přípravné utkání. V duelu bylo nakonec k vidění osm branek, z výhry 5:3 se radoval domácí celek.


 
 

B TÝM: V posledním přípravném utkání porazila Zbrojovka Spartu Brno

čtvrtek 21.11.2019 | Martin Lísal

logo B r n o - Brněnské "béčko" sehrálo další přípravný duel, tentokrát na hřišti Sparty Brno. Zbrojovka šla záhy do vedení, soupeř do pauzy otočil skóre - dvě trefy v závěru ale přinesly svěřencům kouče Dostálka vítězství 3:2.


 
 
Další stránky
123456>>